Apie mus

Niekada nebus lengviau, negu šiandien!

Mūsų įmonės teisininkai specializuojasi verslo organizavimo, komercinės teisės ir migracijos klausimuose nuo 2003 metų. Iki 2009 metų mūsų specialistai privačiai ar pagal patentus konsultavo valstybines institucijas bei turėjo privačius teisinio konsultavimo biurus.

2009 metais buvo priimtas sprendimas sukurti bendrą projektą VERSLAS123, kurio tikslas –  apjungti visų rūšių paslaugas klientams, pradedantiems savo verslą, vystantiems jau egzistuojančią firmą, o taip pat pageidaujantiems gauti išsamią konsultaciją bet kokiais teisiniais klausimais, susijusiais su komercine teise, mokesčiais ir migracijos paslaugomis.

Mūsų klientų ratas – tai ir fiziniai, ir juridiniai asmenys, tiek Lietuvos, tiek ir kitų šalių piliečiai. Mūsų teisininkai gali užtikrinti kvalifikuotą konsultaciją 14 įvairių kalbų.

Jau iš pat radžių buvo iškeltas tikslas paslaugą VERSLAS123 padaryti nebrangia ir visiems prieinama.

Kadangi vienu iš projekto tikslų tapo paslaugos prieinamumas, tarp mūsų klientų atsirado daug studentų bei žmonių, anksčiau negalėjusių leisti sau tokio pobūdžio konsultacijų, tad ir nedrįsusių išmėginti save versle.

„Verslo123” paslaugos, teikiamos bendradarbiaujant su partneriais – notarais, advokatais, antstoliais, auditoriais bei reklamos ir marketingo specialistais, yra teikiamos lietuvių, anglų bei rusų kalbomis. Šiandien, pradėdami savo kelią į finansinę laisvę ir savo asmenybės realizavimą su mumis, Jūs nebūsite vieniši.

Šiuo metu projektas VERSLAS123 užėmė tvirtas pozicijas Lietuvos rinkoje. Mūsų darbuotojai per mėnesį  dalyvauja dešimčių firmų atidarymuose, suteikia šimtus konsultacijų ir dideliam žmonių kiekiui padeda  žengti teisingą žingsnį tokiame iš pirmo žvilgsnio sudėtingame reikale, kaip verslas.
 

Mūsų tikslai

1. Visų rūšių paslaugų apjungimas klientams, pradedantiems savo verslą, vystantiems jau egzistuojančią firmą, o taip pat pageidaujantiems gauti išsamią konsultaciją bet kokiais teisiniais klausimais, susijusiais su komercine teise ir mokesčiais.

2. Prieinamumas. Galimybė studentui, periferijos gyventojui, mažas pajamas gaunančiam piliečiui pasinaudoti mūsų paslaugomis.

3. Smulkaus verslo vystymo Lietuvoje skatinimas ir išvykstančių uždarbiauti į užsienį piliečių srauto sekinimas.

Mūsų klientai tai ir fiziniai asmenys, kurie žengia pirmuosius žingsnius kurdami savo verslą, ir  juridiniai asmenys, tiek Lietuvos, tiek ir bet kurių kitų šalių piliečiai.

Mūsų specialistai ambicingi, kvalifikuoti bei ilgalaikę patirtį turintys teisininkai, siekiantys visapusiškai atstovauti kiekvieno kliento interesus, atsakingai ir nuosekliai spręsti visas iškilusias užduotis bei pateikti optimaliausius problemų sprendimų būdus.
 

Mūsų pasiekimai

Nuo 2010 metų „Verslas123“ Lietuvos Respublikos rinkoje yra lyderis tarp bendrovių, teikiančių įmonių steigimo, reorganizavimo ir likvidavimo paslaugas. Mūsų specializacija – visų klausimų, susijusių su juridinių asmenų veikla ir plėtra, sprendimas. Mes aktyviai bendradarbiaujame su kolegomis iš kitų pasaulio šalių.

2011 metų paskutinį ketvirtį apie 70% visų komercinių įmonių ir visuomeninių organizacijų steigėjų Vilniuje ir apie 20%  – kituose Lietuvos miestuose pasinaudojo mūsų konsultantų paslaugomis.

2012-2015  mes padėjome gauti leidimą gyventi daugiau nei 160 žmonių.

Isteigtų įmonių padravimas nuo 230.00 €Buhalterinės paslaugos nuo 40.00 €Buveinės adresas 70-100 €Įmonės likvidavimas nuo 200.00 €LLG Lietuvoje nuo 1000.00 €
UAB nuo 200.00 € Virtualus biuras nuo 70.00 € MB nuo 200.00 € Reg. adresas: 40.00 € Všį nuo 150.00 € IĮ nuo 150.00 € Filialas nuo 200.00 €